Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Batikování II 11.11.08

24.11.2008 21:07

Tématem dnešní schůzky bylo hlavně dotvoření nových skrypťáckých triček. Na důrazné upozornění, že by bylo nevhodné tričko přinést oblečené na sobě, se opravdu žádný expert oblečen téměř růžově neukázal.

Začali jsme seznamovací hrou (ano, je to trochu divné po měsíci scházení, ale někteří jedinci jako třeba Íjáček si s sebou stále nosí tahák v podobě papíru s vytisknutými fotografiemi obličejů a přiřazenými jmény.. Při zapomenutí vykonává fyzickou práci v podobě dřepů. Pozn. ZVÝŠIT!!!).

 

Abychom se vrátili zpět ke hře, jednalo se o to, že si každý na papír napsal několik věcí, které ho charakterizují a pak onen papír připnul někomu na záda. Účelem bylo, aby ostatní připnuli papír na záda původnímu majiteli. Jak už to tak bývá, v nastalém chaosu, kdy se každý snažil najít vlastníka delšího prstu na noze, se na některých zádích objevilo lístečků hned několik a na některých ani jeden. Naštěstí se vše uvedlo na pravou míru a my se byli schopni začít věnovat konečné fázi výroby triček.

 

Malovalo se kdeco po různých částech těla, ale skrypťácká trička měla povinných hned několik znaků. Ten jeden, na zádech – znak Skrypty – maloval každý, a z devíti dalších znaků jsme si vybrali tři, které nás nejvíce charakterizují – a ty namalovali na přední stranu. 

V zářivých barvách se nakonec všichni šťastně usmívali na fotografa a chlubili se svými obrázky. Opravdu všem se moc povedly. A co je na tom nejlepší – teď už se všichni poznáme a budeme na sebe mávat v tramvaji!:-)

Závěrem jsme opět museli pořešit nějaké akce, co se týkají dalšího směřování Skrypty. Samozřejmě na jídelníčku nechyběla chystaná první skryptí megavíkendovka a samozřejmě Silvestr.

Celou schůzku uzavřelo matfyzácké pojetí chaosu a pár partií domina.  

 

Suku

 

2014 © Jan Šebetovský