Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Bojová schůzka

02.11.2011 18:30

Sešli jsme se v podvečer na zastávce metra Jiřího z Poděbrad. Byl to sice velký úkol, protože každý pochopil jinak to, kde se máme sejít. Nakonec jsme se, ale všici potkali a vyrazili do tmavé Prahy.

Po pár minutách jsme došli do ekocentra, kde nás nejprve Míša uvedla do teorie bojových sportů. Bylo to velice zajímavý, ale ještě zajímavější byla názorná ukázka. Zkoušeli jsme se bránit proti útočníkům pomocí propisky, novin, či pouze jen tak bez předmětů. Míša nám však dala radu… pokud to jde tak utečte!!!!  Avšak čas nás tlačil a my vyrazili do tělocvičny, kde se měl odehrát hlavní program večera.

Došli jsme zpět na zastávku, avšak tramvajovou Jiřího z Poděbrad. Šeby nám v průběhu jízdy dával přednášku o personálním složení Skrypty. Vysvětlil nám, že je třeba, aby někdo z našeho středu se stal vedoucí Kapytolácké skupiny. V průběhu cesty stále kontroloval, jestli nejsme na zastávce kam máme dojet.  A ejhle stala se chyba. Přejeli jsme jí, tak jsme vystoupili a pokusili se vrátit na místo udání. Ale opět se to nepodařilo :D … A tak jsme nastoupili do nějakého autobusu ( opravdu nevím kde jsme byli, ani nevím číslo autobusu kam jsme nastoupili). Ale vymysleli jsme si se Střelkou skvělou výpravu. „za sluncem“ (nevím kdy ji uskutečníme). Autobusem jsme již dorazili k tělocvičně. Juchuchuuuu jsme šikovní.

Všici se převlékli do cvičebního (až na mě a Zapika) a natěšeni se přemístili k boxovacím pytlům. Avšak na začátek tréninku patří rozcvička. Běhání, sedy-lehy, běhání, sedy-lehy… pro nikoho to nebyl problém. Avšak všichni už se těšili na ten pravý kickbox. Účastníci dnešní schůzky se rozdělili do dvojic, tak aby byli silově vyrovnáni. Vzali si chrániče a začalo se „kopat“. Všechny to velice bavilo. Ale začala se objevovat únava. Nikdo se však nevzdal a všichni kopali dál … po nějaké chvíli už mi bylo řečeno, že začnou kopat do foťáku, kterým jsem všechny fotila. Kolem desáté jsme tedy se Zapikem zabalili foťáky a vydali jsme se čelem vstříc ekonomickému dobrodružství.

Eva

2014 © Jan Šebetovský