Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Burza nápadů

02.12.2008 14:47

    Sešli jsme se v poměrně menším počtu, spoustu lidí bralo schůzku jako příliš organizační a nezajímavou, a tak ji prostě vypustili. Nám to ale nevadilo, vystačili jsme si i v menším počtu. Schůzku i plánování vedl Jirka, nejprve jsme se rozdělili do 3 menších skupin a měli jsme vymyslet 10 návrhů, které bychom chtěli na schůzkách realizovat.

    Nakonec jsme tyhle staré a někdy i nové nápady vysvětlili všichni všem navzájem a hlasovalo se o nich. Každý dostal 10 hlasů - čárek, které mohl v libovolném počtu přikreslovat k položkám seznamů. Výstupem je program na příští půlku semestru. 

    K tomu jsme si dali něco dobrého, i když většinu mi snědli ti z dvou vedleších skupin, my jsme totiž byli vedle v tom kumbále:D Nám to ale nevadilo a taky se řešilo ještě něco o Silvestru, ale už si to nepamatuju. 

    Schůzka netrvala příliš dlouho. Hráli jsme vůbec nějaké hry? Nějak si nevzpomínám. 

    Každopádně nakonec, když už jsem byl na odchodu se udělala nějaká dobrá atmosféra, a tak takové zdravé jádro nakonec zůstalo, brnkalo se na popelnicovku a byl to láčes.

Zapsal Váš nejmilejší kronikář Tom

 

2014 © Jan Šebetovský