Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Hra ve městě (2) 25.11.2009

01.12.2009 19:11

 

Rozvědka 2009 očima agentů

 

Typických filmových agentů v oblecích bylo na srazu v 20:00 před Národním divadlem opravdu požehnaně. Po začátku představení jsme tam samozřejmě zbyli jen my – 7 skrypťanů. Klasicky v civilu. Jsme přeci „tajní“. A ihned jsme vyrazili na nedaleký ostrůvek plnit první úkol. Organizace nezklamala a na místě nás samozřejmě čekala konkurenční skupina. Podle hesla „neváhej a střílej“ udělil Íáček na dobrých 35metrů head-shot Rozumovi a následovala první přestřelka, kterou jsme byť se ztrátami vyhráli. Nuže, po odčekání ozdravného pobytu před lékárnou jsme se vydali tentokrát cestou bez zbytečného násilí fotit cizince, jíst koláče, objímat památky a řešit další úkoly. A vedli jsme si skvěle. Sice jsem ty podstatné úkoly (kdy a kde bude hledaná agentka) splnili až jako poslední, ale zato jsme na Karláku postavili tak pěknou pyramidu z lidí, že se na ni přišla podívat i městská policie. Ani ne po dvou hodinách hry už jsme šlapali na paty agentce. A ne sami. S dalšími dvěma skupinami se strhla rubačka skoro na každém místě, kde měla agentka čekat. A že to byla správná řežba! Nicméně agentka pořád né a né se objevit. Až potom jsme ji našli skoro náhodou. Jednak byla fakt dobře tajná. A jednak se trochu pomotaly časy, takže všude byla o 10 min. dříve než my.

To ale hru nezkazilo. Chvíli jsme ji chránili, pak přišla finální vybíječka a odchod do hospůdky na pivko na dobrou noc.

Johny

 

2014 © Jan Šebetovský