Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Okrašlovací

26.03.2014 18:30

Na tuto schůzku nás přišlo opravdu nemnoho, snad proto, že se tu mělo pracovat. S obvyklými průtahy jsme se sešli přibližně v 8členné sestavě. Vrhli jsme se do prací, které jsme měli za úkol udělat. Mezi ně ve velké části patřilo vrtání ať už do dřeva, trubek, zdí, nebo betonového rantlu, ve kterém jsme doufali, že není žádná elektrika či jiné vedení. Práce nám šla pěkně, až přibližně ve 20:30 na nás přišli sousedé a začali hartusit, že děláme rámus a jak to není normální, a že mi nemusíme ráno vstávat do práce a kdesi cosi (do práce musela valná část lidí co tam byla a ano ráno). Musím jim dát za pravdu, že ta vrtačka musela být slyšet pěkně, až úplně nahoře, no ale kdy jindy to máme udělat? Po skončení vrtání se někteří spakovali a odjeli domů, jiní zůstali a koukli ještě na film co nám pustil Šeby. Většina u toho spala. Následující den se všichni vydali někam (do práce).

Kecal

2014 © Jan Šebetovský