Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Orko

12.03.2014 18:30

Bagu s Dr.Obkem pro nás připravili Argentinskou polévku, kterou nás velmi mile překvapili. Mezitím, co jsme se ládovali, dozvěděli jsme se, že Orco někde bloudí. Dr.Obek ho zatím vyhlížel venku na ulici. V tu samou dobu si někteří i přidali polévky a Orco nikde. Jíťa kvůli dnešní schůzce dokonce utekla z přednášky, aby si poslechla Orca. Ten stále někde bloudí po Dejvicích. Při čekání zašla řeč i na velmi tlusté lidi a Miki se podělil o nějakou tu příhodu. Pampe nám vyprávěla zase o paní, která roky pracovala, už nevím kde, ale nosila tam holínky. Paní prý byla tělnatější a někdo jejích proporcí by se do holínek nikdy nevešel. Paní byla však přizpůsobená. Její noha byla přesně vytvarovaná na holínku, které celý život nosila. Dr.Obek se vrátil, trošku zatrsal a Orco stále nikde. Podařilo se nám s Orcem spojit a prý jde podle GPS. Našel se. Konečně dorazil. Začalo to krátkým představením. O něm jsem se nedozvěděl skoro nic a my se mu představili a na stěně byla přes diaprojektor promítaná fotografie, o které jsme krátce pohovořili, jak nás ovlivnila. Orco nám povídal o Argentíně, kde několikrát byl. Na fotkách co nám ukázal, byli: motýli, opice, kapybara, motýli, pásovci, papoušci, motýli, spousta džungle, Orco, motýli a na závěr vodopády. Vyprávěl nám také o Jaroslavu Pavlíčkovi, se kterým tam cestoval. Přednáška končí, čas na pár dotazů a Orco se už balí a odchází do noční Prahy. Přichází čas na rituál. Tam se ukázalo, že výzvy skoro nikdo neplní. Změnilo se též osazenstvo lidí, kteří vymýšlí výzvy. Pampe nás informovala, že končí se svou funkcí vedoucí Kapytoly a předává ji dál, tudíž nás budou čekat nové volby. Dále pak bude Pampe plnit kandidátní slib a to oběd v kroji. Áňa nakonec vybrala ode všech peníze místo Prófy Závěrem schůzky nám Dr.Obek a Miki zahráli něco málo na kytaru, ale skoro nikdo to neposlouchal, jelikož se balili k odchodu.

 

Kecal

2014 © Jan Šebetovský