Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Prokrastinace

19.03.2014 18:30

Dnes jsme se na schůzce sešli, abychom zatočili s prokrastinací. Schůzka začínala pěkně připravenou Anežčinou prezentací, kde nám řekla co to vlastně prokrastinace je a co proti ní můžeme dělat. Během toho nás přirovnávala k racionálnímu jezdci na emočním slonovi, kterého musíme cvičit, aby snáze zdolával překážky. Taky mu ale můžeme pomoci tím, že překážky snížíme nebo rozložíme.

 

Když už jsme měli za sebou teorii, pustili jsme se do praxe. Sepsali jsme si tedy naše úkoly na nejbližší týden a podle návodu jsme je hodnotili a plánovali, kdy je uděláme.

 

Je dobře, že na závěr schůzky zařadila Anežka i zpětnou vazbu, díky které zjistila nejen co se lidem líbilo a nelíbilo, ale dostala také rady, jak to zlepšit.

 

Díky této schůzce vím, co mám dělat se svým slonem.

 

Šeby

2014 © Jan Šebetovský