Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

První akce - Pražský Hrad

09.10.2008 11:36

PRVNÍ AKCE

V úterý 7. 10. 08 se v podvečer sešla na Pražském hradě u sochy sv. Jiří v poměrně velká skupinka asi 30 lidí. Někteří vypadali vskutku podivně a tak nebylo divu, že za nedlouho začali vyvádět divné věci. Nejprve se polepili lepící páskou a pak se počmárali fixem. Docela dlouho stáli v kruhu před katedrálou sv.Víta a všichni se smáli.

Přesunuli na hradní nádvoří osvětlené jen lehce pouličními lampami a zavázali si oči páskou. Vypadali trochu úchylně, zvláště, když se pak ještě všichni ochmatávali a přelézali jeden přes druhého.

Aby toho nebylo málo, začali pak jako střeštění pobíhat po hradním nádvoří a jejich smích se ozýval široko daleko:).

Jeden z nich zapaluje pochodeň a celý dav odchází pryč. Na Hradě si určitě oddechli:)...

Když jsem se jednoho zeptal, co že jsou zač a kam jdou, tvrdil, že by rádi do Vysokoškolské Roverské Republiky a že jdou žádat o víza. A opravdu. Za chvíli se zastavují v byrokratickém městečku a všichni pobíhají po úřadech, aby dostali své vysněné vízum. Je to boj! Úřednici jsou všude stejní. Však to znáte:).

Naštěsí byli všichni žadatelé velmi schopní a tudíž úspěšní. Všichni mohli poté společně podniknout pouť do své země zaslíbené. Zde již na ně čekalo uvítací občerstvení a příjemné masáže:).

Dozvěděli se něco málo o Vysokoškolském roverském kmeni Skrypta a společně si povídali.

Nakonec se všichni vrhli na obrovský meloun a soutěžili, kdo sní nejdřív.

Vypadali nadšeně z nových známých a společných zážitků... Nechtělo se ani domů a tak se jich ještě část vypravila  poznávat okolí svého nového domova.

A co tam dělali a co tam viděli? To vědí jen ti, co tam byli:).

Ale určitě to muselo být supr, protože tam byli samí supr lidi!

 

píši, jen co jsem viděl a slyšel... Musím jen říci, že to bylo úžasné a někdy příště bych s těmi lidmi určitě něco podniknul!

 

autor: Duch Studentského Života

 

2014 © Jan Šebetovský