Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Senior pizza party

23.10.2008 00:00

Tak jsme se tu sešli.

Taková netradiční senior schůzka… Trochu popovídat, trochu popřemýšlet o budoucnosti Skrypty, ale hlavně dobře popít a pojíst. Sice jsme přišli jen 3 ze 6, ale jde o kvalitu, ne o kvantitu.

Iáčkův byt v Krči nás přivítal teplem skoro domácího krbu a vonícím listovým těstem na pizzu, na které jsme nasázeli všemožné dobroty, skoro jako pejsek a kočička a dali se do pečení. Nějak se nám nechtělo do porady, tak jsme jen seděli, povídali o všem možném, popíjeli Kofolu a čekali na první várku dobrůtek, která na sebe naštěstí nenechala moc dlouho čekat… To byla dobrota… S plnými bříšky jsme se konečně dostali k tomu, proč jsme se sešli, začali jsme se pomalinku polehounku bavit o Skryptě a jak už to bývá, když se řeší něco, co všechny zajímá, tak se na čas zapomnělo a na poslední pizzu v troubě taky, ale trochu černého uhlí je vždycky zdravé. Na malinko nahořklou chuť nám dala zapomenout luxusní mandlová medovina, kterou, nemaje skleniček, jsme popíjeli přímo z hrnečků, ale gurmánský požitek a zážitek to jistě neochudilo.

A protože se ráno chystáme do školiček, či do práciček, v půl druhé jsme si popřáli dobrou noc…

Kobliha

2014 © Jan Šebetovský