Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Silvestr

27.12.2013 16:00

Den 1.

Sraz na hlavním nádraží a odjezd na základnu do Horního Jelení. Průvodčí nebyl mistr v jízdních řádech a my se ocitli na jiném místě než bylo v našem plánu. Odnesla to Terka, která na nás čekala asi tři hodiny na zastávce v Čermné. Ještě toho večera jsme se naučili karbanu a někteří improvizačnímu divadlu.

Den 2.

Styl: Outdoorový. Dopoledne jsme stavěli áčka, pomocí nichž jsme se přemisťovali. Odpoledne odpočinkové a k večeru byl na programu orientačních běh, který pro nás připravila Klárka s Johnym. Všichni senakonec našli a vrátili se na základnu v pořádku. Večer jsme zpívali, hráli hry a klábosili. Proběhl také rituál.

Den 3.

Dopoledne plnění Vektorových úkolů. Odpoledne přípravy koncertu, Madly orienták (co si spoluběžec myslí) a výroba houpačky na stromě. K večeru jsme si zahráli Hryzčinu strategickou hru a po ní následoval další  odrazkový orientační lezo/skáko/běh.

Den 4.- SILVESTR

Lovci mamutů!Byli jsme rozděleni do dvou družstev. Postupně jsme plnili úkoly, soutěžili(rozdělání ohně pomocí křesadla, výroba nosítek, přenášení ohně, …) a za to dostali od Wikiho a Bambul suroviny, ze kterých jsme si uvařili večeři.  Na základně na nás čekal Kobliha s Jankou a Rozumem. Ve 22.00 začala další skvělá kramambule a poté 3, 2, 1, …. Rok 2014 je tu!

Den 5.- ODJEZD

Někteří vstali dříve a odjeli hned brzy ráno, proto se nedozvíte, jak Akce Horní Jelení pokračovala dál.

 

2014 © Jan Šebetovský