Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Třetí schůzka plánovací úterní 26/10/2010

26.10.2010 13:21

Schůzka začala drobnou experimentální hříčkou na motivy facebookové hry „Farmville“ pod taktovkou Fídi. Úkolem bylo spojit všechny hráče v jedno masové (od slova „masa“) JZD, tohoto cíle šlo dosáhnout periodickou těžbou jablek, obilí, dýní a různého drobného hospodářského zvířectva; pardon, dýně vlastně nakonec ne :-).

            Po protáhnutí svalového aparátu nás čekal hlavní program večera – naplánování dalších schůzek. Osazenstvo se rozdělilo v dočasné skupinky a začalo plánovat a demokraticky redukovat seznam akcí, které jsme si měli doma promyslet. Poté nastala prezentace od garantů a nakonec volba nejzajímavějších schůzek, největší volební zisk „překvapivě“ získala Fíďova družinovka s názvem „Páčení zámků“. Poslední okamžiky plánovací části schůzky náležely filmování volebních spotů pro společná setkání se středeční skupinkou.

            Abychom úplně nezpolitičtěli byl další program mnohem méně intelektuální a spíše zaměřen na estetično – prezentace prázdninových fotek jednotlivých členů. Viděli jsme ohlasy expedic, snímky z táborů a dokonce i letní pálivý knír. Během promítání klubovnou kolovalo různé občerstvení připravené ochotnými kolegy, moc díky, bylo to báječné, obzvlášť grep :-).

            Úterý 26.10. bylo speciální i představením Vektorova vynálezu (a zároveň bakalářské práce) –> nový systém LetsGo umožní lepší spravování kmenových akcí a snad odstartuje novou etapu v plánování času.

            Závěrem jsme si zahráli drobnou oddychovou a rozlučkovou (doslova) hru „Na vraha“, nakonec ale všichni přežili a mohli jsme se rozejít do svých domovů a kolejí.

 

(Libor)

2014 © Jan Šebetovský