Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Vánoční nálada

24.12.2008 14:48

Ačkoliv poslední akcí v roce 2008 byl Skryptí silvestr a předtím Vánoční schůzka, proběhla v tomto období jedna akcička s názvem Vánoční nálada. Byla zahalena tajemstvím, a proto ji možná někteří z vás ani nepostřehli. Dodnes nevíme, kdo akcičku organizoval, ale probíhala zhruba takto.

Dvacet pět členů Skrypty si před vánočními svátky poslalo prostřednictvím pošty kousek vánoční nálady. Cílem bylo především odporovat komerci a zamyslet se nad tím, co to ty svátky vlastně znamenají. To pak vyjádřit výtvarně a poslat danému adresátovi. Podle všech informací posílání skutečně proběhlo, a tak zúčastnění dostali na Vánoce o jeden dárek víc. Vlastně dva, někomu jsme mohli udělat radost a někdo ji také udělal nám. Díky všem, kteří do toho letos šli, a také těm, kteří poslali fotky svých přání. Nyní se tedy pokochejte kreativitou kamarádů a třeba zase za rok přijdu.

 

Zapsala: Vánoční nálada

2014 © Jan Šebetovský