Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Vánoční schůzka

21.12.2011 18:30

Vánoce bez přátel by Vánocemi nikdy nebyly a tak se i Kapytola sešla, aby v předvánočním stresu strávila společnou chvilku a nasála pohodovou atmosféru. Sešli jsme se tentokrát netradičně v klubovně na proseku, kterou jsme po menších problémech některých zúčastněných nakonec všichni úspěšně nalezli a mohli tak uniknout sychravému venkovnímu počasí.

Jako první a úvodní nás čekal rituál v podobě čtvrtého rozměru Skrypty. Tento čtvrtý rozměr a jeho rituál je tak trošku výjimečný s vlastními pravidly a atmosférou, kterou si asi musí každý zažít na vlastní kůži, aby pochopil, co dává. Na další období nás tedy čekají tři nové výzvy:

1. chodit deset dní všude včas

2. deset dní se každé ráno sprchovat studenou vodou

3. přečíst si knihu, kterou nám doporučí jiný Skrypťan (pozn. vzhledem ke zkouškovému je prodlouženo na dva měsíce)

Pevně tedy doufám, že se do toho každý z nás vrhne s chutí a vše zvládne ještě s rezervou. Rituál nám jednu kapitolu uzavřel a tak nastala ta pravá chvíle pro otevření další, teď už skutečně vánoční a především Kapytolí. Vánoční část měla pod organizací Áňa a nutno uznat, že vše zvládla na výbornou. Namátkou zmíním lehce recesistické živé Betlémy, vánoční pohlednice ve stylu Austrálie, svítící lodičky, hvězdičky z prskavek hledající své místo v kouzlu noci a atmosféra doplněná kytarou nám iluzi Vánoc vykreslily téměř k dokonalosti. Největší vytrvalci zvládli i přespání, no a protože všechno krásné jednou končí, i my se nakonec ve čtvrtek ráno museli rozloučit. 

A na závěr jedno velké poděkování pro všechny zúčastněné za super schůzku, za únik z reality, za atmosféru a vůbec za Vánoce.

 

Střelka

2014 © Jan Šebetovský