Logo Skrypty: Oranžově vyplněný a černě ohraničený kruh, v jehož horní části je černě nakreslen obrys knihy a v dolní čási nápis Skrypta, ve kterém je ypsilon nahrazeno symbolem jenu. Skrypta
vysokoškolský roverský kmen
Znak Junáka: V pozadí je modrý rojlístek, na němž dominuje oranžová lilie, která je uprostřed překryta bílým polem v němž je černá chodská hlava psa.

Zvelebování Zelené

07.01.2014 18:15

Koho nezmohlo zkouškové či mu nebránily zaměstnanecké povinnosti, vydal se vylepšovat a zkrášlovat naši klubovnu. Nakonec se sešlo téměř dvacet rukou, které s nedočkavostí očekávaly, co je dnes čeká. A že bylo do čeho se pustit!

Vrtali jsme nové lišty do výloh, abychom měli k dispozici stabilnější konstrukci pro výstavky, což znamenalo časté a nepravidelné přerušování veškeré konverzace v mistnosti burácením vrtaček, které se postupně zahryzávaly do betonových stěn. V čajovně jsme z ocelových prutů a dřevěných trámků vyrobili pro větší pohodlí opěrátka k lavičkám. Vertikální pruty, které opěrátka drží jsou designově zvlněné, aby lavičky jako celek nepůsobily příliš nudným pravoúhlým dojmem.

Největší zábavu ovšem zajistily nové záchodové mísy se zásobníky na vodu, jejichž sestavení se ukázalo být o něco komplikovanější, než by se zdálo. Ovšem po nastudování manuálu, fundované diskusi Vektora a Šebyho a troše improvizace se podařilo vše složit do jednoho funkčního celku. Následně vyvstanuvší drobný zádrhel, že jsme sice vše úspěšně v přízemí sestavili, ovšem místnosti, kde měly mísy nakonec spočinout byly v patře, nás už ale nemohl rozladit.

Na závěr, když už byly všechny hlavní práce hotové, jsme byli svědky souboje divokých krabic právě od záchodových mís, které se dravě snažily převalit tu druhou na bok. Jednu z nich jsme ve chvíli její nepozornosti zalepili izolepou a co se nestalo - po chvíli šramotění a překulování se z ní vyklubal Bobr!

 

2014 © Jan Šebetovský